רפלקסולוגיה

ראשי רפלקסולוגיה

מה זה בעצם רפלקסולוגיה?
בקצרה, איתור השתקפות של מערכות פיזיולוגיות ונפשיות שונות בגוף האדם הקשורות זו בזו כשהטיפול עצמו מתבצע דרך כפות הרגליים והידיים.

למעשה כל נקודה בכף הרגל מייצגת איבר אחר בגוף. בטיפול רפלקסולוגי משתמשים בטכניקות מגע המשפיעות אנרגטית על מערכות הגוף השונות ומהוות כלי טיפולי רחב יריעה ועוצמתי במיוחד. ברפלקסולוגיה אנחנו מתייחסים לגוף כאל מכלול שלם ואני מאמינה כי אין להפריד בין הגוף לנפש, אשר הם מחוברים כאחד. לכן המטרה שלנו היא לאבחן את מקור הבעיה שהוא לעיתים נפשי ולאו דווקא להתמקד בסימפוטמים הפיזיים שלה.

הטיפול הרפלקסולוגי עצמו מתאים לכל גיל החל מתינוקות, ילדים, נוער ועד מבוגרים וקשישים. כמו כן הרפלקסולוגיה משמשת גם כטיפול מונע להתמודדות עם סימפטומים קיימים במצב של מחלות כמו אלרגיות, בעיות במערכת העיכול, כאבי ראש, הפרעות שינה, בעיות אורטופדיות, בעיות נשימה, חוסר איזון הורמונלי ועוד… הרפלקסולוגיה יכולה גם להועיל למצבים נפשיים, במקרי חרדה ומצבי מתח מתמשכים, דכאון וטראומות.

כיום תחום טיפולי הרפלקסולוגיה מוכרים כרפואה משלימה לרפואה הקיימת (הקונבנציונלית) בקופות החולים ובבתי החולים, כשבנוסף נערכים מחקרים מדעיים בתחום על מנת לשפר את הידע על עולם הרפלקסולוגיה.

הטיפול עצמו מתבצע באמצעות לחיצות ועיסוי בנקודות הנכונות, בעזרתן ניתן להשפיע על איברים, להקל על מצבי חולי רפואיים ולהקל מאוד במצב הנפשי. למעשה – כל שינוי במבנה הרגל (אצבעות, כף הרגל, יבלות, ציפורניים ועוד) עלול להעיד על בעיה או מחלה אפשרית.

ברפלקסולוגיה אנו שואפים לאזן 3 חלקים: גוף, נפש ורוח. על ידי הטיפול הרפלקסולוגי ניתן לשקם ולשמר את האיזון שהופק. הנגיעות עצמן והלחיצות שולחות מסר לגוף להזין את האיברים בהם רוצים לטפל ולהשיב את האיזון הטבעי שהופר במשך השנים. טיפול ממוצע אורך בין חצי שעה לשעה. הטיפול נעשה על מיטת טיפולים כשהמטופל לבוש וכפות רגליו חשופות. הטיפול עצמו מרגיע, נעים ואינו אמור לעורר כאב או אי נוחות. הטיפול מתרחש על ידי לחיצות, כשבסיום הטיפול מתקיימת תחושת הרפיה נעימה.

לעיתים, לאחר מספר שעות או ימים תרגישו בתגובות של הגוף / נפש לטיפול שעברתם, קחו זאת כסימן טוב לתהליך המתקיים עקב תחילת הטיפול הרפלקסולוגי. בנוסף אפשר לשלב בטיפול רפלקסולוגי גם שיחות ושיטות טיפול נוספות כגון: אבנים חמות, כוסות רוח, הילינג וקלפים טיפוליים כדרך להגיע להקלה וריפוי.

 

איך נראה התהליך איתנו?

מקבלים ייעוץ
חינם

שלב 1

מגיעים לקליניקה לאיפיון והתאמה אישית

שלב 2

מגדירים ציפיות
ודרכי טיפול

שלב 3

מתחילים את תהליך
הטיפול

שלב 4

נקודות בידול

icon-checkbox
רצון אמיתי מכל הלב
לטפל ולעזור

מגוון רחב של טיפולים מקצועיים

item-clock
30+ שנות ניסיון
בפדיקור פרא-רפואי

לטיפול מקצועי, אמיתי ואכפתי

icon-idea
זמינות מיידית
במידת הצורך

ומעקב לאחר הטיפול לצורך התעדכנות

icon-return
אלפי לקוחות
מרוצים

אשר חזרו שוב ושוב לקבלת טיפול

  רוצים לשמוע עוד?

  מוזמנים להתקשר!

  הדבר החשוב ביותר בתקשורת בין-אישית הוא כנות ותיאום ציפיות
  צרו עוד היום קשר וביחד נציב מטרות לתהליך שלכם

  ניסיון והתמחות בעבודה בבית חולים כפדיקוריסטית רפואית
  1  שנות
  לקוחות חוזרים ומרוצים שליוויתי לאורך השנים
  1 +
  לימוד, עם אלפי תלמידים ותלמידות מרחבי הארץ
  יותר מ- 1  שנות
  ניסיון בטיפולי רפלקסולוגיה
  מעל  1  שנות

  שאלות ותשובות

  הטיפול מיועד לכל אחד\אחת הסובלים מסימפטומים כגון: כאבים פיזיים, מיגרנות, בעיות במערכת העיכול, בעיות נשימה, מחלות אוטואימוניות, דלקות שונות, חרדות, לנשים בהריון, בעיות שינה ועוד

  הטיפול אינו כואב, הטיפול נעשה על ידי עיסוי בכף הרגל והשוק. במקרים של כאבים כרוניים תיתכן רגישות בנקודות בכף הרגל בזמן הטיפול, אך לאחר הטיפול תיווצר הקלה. לעיתים לאחר טיפול יש ריאקציה (תגובה) באזור המטופל למשך מספר שעות עד לאחר מספר ימים. זהו סימן חיובי כי הגוף מגיב לטיפול.

  מרבית הטיפולים ברפלקסולוגיה הינם דורשים תהליך ולכן אינם חד פעמיים. בסדרה של טיפולים על פי אבחון נוכל להגיע לשיפור והקלה. כבר לאחר שניים או שלושה טיפולים תוכלו לחוש הקלה בתסמינים בגינן הגעתם. למרות זאת, מדובר בהקלה זמנית ומומלץ להשלים את סדרת הטיפולים על מנת למקסם את הצלחת הטיפולים.

  טיפול ממוצע אורך כארבעים וחמש דקות עד שעה.

  לרוב מומלץ להתחיל מפעמיים בשבוע והדרגה לרדת לפעם אחת בשבוע. אך מרבית המטופלים מתחילים מטיפול אחד בשבוע ולעיתים יורדים לפעם בשבועיים. בהמשך רצוי לשמור על פעם בשבוע למען תחזוקת ושמירת הצלחת הטיפול.

  מתאים ואף מומלץ. למגוון תסמינים כגון: חרדות, קשב וריכוז, בעיות שינה, כאבי בטן, דלקות ועוד. הטיפול עוזר לכל גיל מ-0 ועד 120

  מה מטופלים אומרים עליי?​

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  לדקלה היקרה

  "אני עוברת אצלך טיפולים מזה חודשים רבים ,מילים לא תוכלנה לתאר את גודל הערכתי אלייך. לאישיותו ולמיקצועית הרבה בה את מטפלת בי. טיפולי הרפלקסולוגיה סייעו בידי להתקדם בתהליך ההתפתחות האישי שלי בעיקר לאחר שחליתי בסרטן . השימוש ברפלקסולוגיה ושילוב הקלפים הטיפוליים תמך בכל התהליך שאני עברתי. תרם משמעותית לבטחון העצמי שלי כאמא וכאישה ונסך בי ביטחון בצעדים שאני צועדת … את אישיות מיוחדת במינה, נפלה בחלקי הזכות להיות מטופלת שלך ועל כך שולחת לך אלפי תודות. מימי "

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  מקצועית מאד בתחום שלה

  "אני מכירה את דקלה מעל ל-20 שנה הן בפן האישי והן בפן המקצועי. דקלה הינה קודם כל בן אדם אמפטי, רגיש לזולת, אישיות נעימה וקשובה, מקצועית מאד בתחום שלה אם זה בעיסוי משולב באבנים חמות ובתחום הפדיקור היא מומחית " על" עם נסיון של עשרים שנה בפתרון בעיות הקשורות לפדיקור כמו יבלות, פטריות ,ציפורן חודרניות וכו'.. אני באופן אישי מטופלת אצלה מעל ל-20 שנה ולא מוכנה להחליף אותה ממליצה בחום על דקלה כאשת מקצוע מעולה"

  אלזה אורבך

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  הרפלקסולוגית הכי מקצועית, ונעימה שפגשתי

  "תודה לך על הטיפולים שעברתי ועודני עוברת אצלך עברתי תהליך ארוך מבחינה נפשית וגם מבחינה בריאותית. הטיפולים הינם עמוקים מכל הרבדים, מעבר לטיפול הרפלקסולוגי קיבלתי עצות טובות והסתכלות רחבה על הצרכים שלי. איזה כיף שיש לי אותך לפעם בשבוע באופן קבוע. אז אהובה שלי ניפגש בטיפול הבא מחכה לו תודה אהובה"

  מיה

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  תמיד נהנת מהטיפולים

  "אני מטופלת אצל דקלה כבר המון שנים, היא יודעת לגעת במקומות הנכונים והצליחה להקל על המיגרנות שיש לי. אני מודה לך ומאחלת לך הצלחה רבה 🙏🏻💕"

  קורין לק

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  היום אני רגוע יותר

  "מזה 4 שנים אני מטופל אצל דקלה ברפלקסולוגיה, אבנים חמות וכוסות רוח. הגעתי אליה עקב בעיה שאני סובל ממנה מספר שנים, קשיי עיכול ועצירות קשה, דקלה מטפלת בי בטכניקה משולבת אבנים חמות וכוסות רוח. בתחילה הייתי סקפטי וככל שהגעתי לטיפולים [ פעם בשבוע ] הרגשתי בשיפור ניכר בבעיה שאיתה אני מתמודד מספר שנים. היום אני רגוע יותר , עקב הבעיה היו לי כאבי ראש וחוסר שקט וכיום אני מגיע אחת לשבוע לטיפול על מנת "לתחזק" את הקיים. כיום ה"יציאות" שלי טובות, כאבי הראש נעלמו ובמשך הזמן הנפש שלי התפנתה לטפל בבעיות אחרות [ אלרגיה בעור ]. ממליץ בחום להגיע לטיפולים ברפלקסולוגיה, לדקלה יש את היכולת לאבחן ולהכיל בצורה יוצאת דופן ."

  גדעון תדמור