עלינו

ראשי עלינו

שלום רב, שמי דקלה דגן.

אספר לכם בקצרה על עצמי והדרך שעברתי בחיים עד היום.

תחילה, נולדתי והתחנכתי בקיבוץ. לאחר מכן התחלתי ללמוד הוראה לגיל הרך, דבר אשר הוביל אותי לעבוד כגננת 14 שנים. אך הסיפור שלי עם רפלקסולוגיה ופדיקור פרא-רפואי התחיל בזמן אחר, הרבה יותר מוקדם מיד לאחר סיום הצבא התחלתי ללמוד פדיקור, אך לא ממש עסקתי בזה. למעשה, טיפלתי רק בחברים ומשפחה.

כשהחלטתי לסיים לעבוד בחינוך פניתי לתחום הפדיקור אך נוכחתי לדעת שאין לי מספיק ידע בתחום המחלות והנגעים בכף הרגל. לכן פניתי למספר בתי חולים על מנת להתמקצע אך לצערי לא קבלתי מענה מקצועי ונכון לתחום הפדיקור. לשמחתי הגעתי לראיון עבודה בתחום הפדיקור בבית החולים המשולב “שהם” אשר נמצא בפרדס חנה, שם התקבלתי ונשארתי לעבוד כנותנת שרותי פדיקור מקצועי בבית חולים כ-17 שנים. הייתי חלק מצוות שטיפל בחולים הדורשים טיפול פרא רפואי. ביניהם חולי סכרת, סובלים מפצעי לחץ, פטרת עור, ציפורן חודרנית ועוד.

לאורך התקופה עבדתי בכל המחלקות [פנימית, מונשמים, תשושי נפש, שיקום, הוספיס, פצעי לחץ ונפרולוגיה]. דבר זה הוביל אותי לרכוש במצטבר כ-30 שנות ניסיון בטיפולי פדיקור ובעיות כף הרגל. בשנים אלו הובלתי להפסקת השימוש בשיטת טיפול פדיקור במיטת והכנסתי במקומה לבית החולים את שיטת הפדיקור היבשה באישור משרד הבריאות. עקב השינוי ראינו שיפור ניכר בבעיות כף הרגל! עבדתי במשרד הרווחה במוסד “נווה מנשה” חמש שנים, זהו המוסד הגדול בארץ למוגבלים. נחשפתי לבעיות ומחלות שלד, בניתי תוכנית עבודה והצלחתי לשנות את נקודת המבט של המטפלים. 

עבדתי בבתי אבות ובמוסדות פרטיים בתחום הפדיקור והובלתי לשינויים משמעותיים במקומות אלו. הוצאתי את גיגית המים מטיפולי הפדיקור ועברתי לעבוד בשיטה יבשה ובמכונת שיוף חשמלית ובכך שיפרתי את בעיות כף הרגל אשר הובילו לירידה משמעותית בכמות הפציעות. במהלך העבודה למדתי במכללת כרכור רפואה משלימה מכל מיני פרספקטיבות, ביניהן – הילינג, קלפים טיפוליים, רפלקסולוגיה, פתלוגיה, אנטומיה, פסיכולוגיה (יחסי מטפל מטופל) ועוד כלים אותם אני משלבת בטיפולים השונים.

לאחר מכן עבדתי בבית החולים ששם למדתי עוד על אבחון וטיפול בכף הרגל של מטופל עם בעיות אלו ואחרות. בניתי תוכנית עבודה וטיפול לכל מחלקה בשיתוף עם רופא המחלקה ואחות אחראית ומשם היינו מטפלים בכלל המבקרים. כמו כן לאורך השנים הוזמנתי לכנסים בנושאים שונים כגון: סכרת, מחלות סרטן, מחלות אוטואימוניות ועוד.. עד היום אני נוהגת ללכת להשתלמויות רבות בנושא הפדיקור ורפלקסולוגיה ואני מאמינה שכל יום לומדים משהו חדש.  לפני כ-10 שנים התחלתי ללמד פדיקור, בניתי תוכנית לימודים בנושא ומשרד התמ”ת אישר אותה.

לימדתי באקדמיה ליופי בעפולה. לימדתי אצל רוית אסף. אני מלמדת ומרצה בבתי ספר למקצועות היופי וכיום אני גם מלמדת אצלי. אני מכשירה תלמידות ותלמידים לעבודה בפדיקור פרא רפואי ובצד הרפלקסולוגי הקשור לבריאות כף הרגל. הקורסים שבניתי הינם קצרי מועד להעשרת חדר הטיפולים, לצבירת ידע בנוגע לעיסוי באבנים חמות, כוסות רוח, עיסוי פנים לימפתי, פדיקור רפלקסולוגי ועוד.

אני מאוד אוהבת את מה שאני עושה, אוהבת ללמד, לטפל ולהעביר את הידע שלי הלאה על מנת להוציא אנשים מקצועיים יותר לעולם הטיפול. זה מעניק לי סיפוק ואושר רב. המבט שלי לחיים זה תמיד להמשיך ללמוד, לעשות מה שאוהבים ולדעת שלעולם לא מאוחר מדי ללמוד ולעשות שינוי בחיים. הרוב אפשרי אם רק רוצים! בנוסף – ממליצה – לקחת יום חופש בחודש, לשבת בים להקשיב לגלים, לרוח, לעצום עיניים, לנשום עמוק ולומר לעצמנו “כמה טוב לנו, תודה על מה שיש”

מגוון טיפולים אלטרנטיביים לשיפור הבריאות

אצלי כל אחד ואחת יכולים למצוא את הטיפול שמתאים להם ובתקווה רבה גם יועיל ויקל את הסיבה בגינה פנו אליי.

Pedicure
פדיקור פרא רפואי

טיפול המיועד לבריאות כף הרגל ושכבות העור באמצעות מכונת שיוף ושימוש בנוזל מרווסייד
התורם לניקוי וחיטוי מקסימליים

reflexology
רפלקסולוגיה

שיטת טיפול המתמקדמת בכפות הרגליים,
דרכן אפשר לטפל במגוון תסמינים ולתמוך בגוף
במטרה להגיע אל תחושת רגיעה פנימית

Therapeutic cards
קלפים טיפוליים

פעילות המאפשרת מרחב לשחרור מחסומים פנימיים, הגנות שבנינו לעצמנו לאורך השנים ופגישה אישית עם המראה העצמית שלנו

כוסות רוח, טיפול בשמן חם
כוסות רוח

שיטת טיפול פשוטה ויעילה אשר בעזרתה ניתן לטפל בסימפטומים פיזיולוגיים ולהוביל את הגוף
לזרימת אנרגיה סדירה

complex
הילינג

תהליך טיפולי ללא מגע ישיר המשלב חיבור למודעות והתבוננות פנימית המובילים לריפוי על ידי אנרגיה

hot-stones
טיפול באבנים חמות

עיסוי אינדיאני עתיק המעניק לגוף תחושת רגיעה, איזון וחיבור הגוף לנפש בעזרת אבני בזלת וחלוקי נחל

ניסיון והתמחות בעבודה בבית חולים כפדיקוריסטית רפואית
1  שנות
לקוחות חוזרים ומרוצים שליוויתי לאורך השנים
1 +
לימוד, עם אלפי תלמידים ותלמידות מרחבי הארץ
יותר מ- 1  שנות
ניסיון בטיפולי רפלקסולוגיה
מעל  1  שנות

איך נראה התהליך איתנו?

מקבלים ייעוץ
חינם

שלב 1

מגיעים לקליניקה לאיפיון והתאמה אישית

שלב 2

מגדירים ציפיות
ודרכי טיפול

שלב 3

מתחילים את תהליך
הטיפול

שלב 4

נקודות בידול

icon-checkbox
רצון אמיתי מכל הלב
לטפל ולעזור

מגוון רחב של טיפולים מקצועיים

item-clock
8 שנות ניסיון
ברפלקסולוגיה

לטיפול מקצועי, אמיתי ואכפתי

icon-idea
זמינות מיידית
במידת הצורך

ומעקב לאחר הטיפול לצורך התעדכנות

icon-return
אלפי לקוחות
מרוצים

אשר חזרו שוב ושוב לקבלת טיפול

    רוצים לשמוע עוד?

    מוזמנים להתקשר!

    הדבר החשוב ביותר בתקשורת בין-אישית הוא כנות ותיאום ציפיות
    צרו עוד היום קשר וביחד נציב מטרות לתהליך שלכם